שעות פתיחה

א-ה - 08:00-20:00

התקשר אלינו

09-9581845

השתלות שיניים ביום אחד

אבחון ,צילום CT ותכנון ממוחשב להשתלה מדוייקת ללא עלות.

שתלים זיגומטיים – מתי משתמשים בהם?

שתלים זיגומטיים – מתי משתמשים בהם?

טיפולי השתלת שיניים ביום אחד נחשבים לטיפולים מבוקשים מאד כבר לא מעט שנים. הטיפולים, שמוצעים על ידי רופאי שיניים מומחים, חוסכים זמן יקר מהמטופל ומאפשרים לו ליהנות ממראה אסתטי הרבה יותר וכמובן גם מחניכיים ומשיניים בריאות בתוך יום אחד בלבד! טיפולים אלה, המתבססים על טכנולוגיות מתקדמות, כוללים שימוש בשתלים דנטליים שונים, כשאחד הסוגים הוא שתלים זיגומטיים.

מהם שתלים אלה

כשמדברים על שתלים זיגומטיים מתכוונים לשתלים ששונים במהותם מהשתלים הדנטליים הרגילים. שתלים אלה ארוכים הרבה יותר ומתאימים במקרים בהם ישנו חוסר בעצם הלסת העליונה, כך ששתלים דנטליים רגילים אינם יכולים להתאים לה ולספק את המענה המתאים. השתלת שיניים ביום אחד, הכוללת שימוש בשתלים זיגומטיים מספקת מענה מושלם במקרים של מחסור בעצם הלסת. כשמטופל מגיע לרופא השיניים לצורך בחינת נתוניו הפיזיים ומידת התאמתו להליך של השתלת שיניים ביום אחד, בוחן הרופא את מבנה עצמות הלסת שלו. השתלת שיניים כוללת את חיבורם של השתלים אל העצם, כשבמקרים שבהם קיים חוסר בעצם עצמה נדרשת התערבות כירורגית מיוחדת, כמו הרמת סינוס למשל או אפילו השתלת עצם.

שתלים זיגומטיים מספקים מענה מתאים במקרים כאלה. הם מתחברים אל עצם הזיגומה (ומכאן שמם), כינויה של עצם הלסת העליונה. מי שסובל מחוסר בעצם הלסת איננו מוכרח לעבור הליכים מורכבים וקשים מאד, כמו הרמת סינוס או השתלות עצם. הליכים אלה אורכים זמן רב ולא מתאימים בכל מצב. לעומת זאת, שימוש בשתלים זיגומטיים כחלק מהליך של השתלת שיניים ביום אחד, פותר את הבעיה ומאפשר למטופלים, ובתוך טיפול בודד בלבד, ליהנות משיניים קבועות. מדובר בהליך פשוט וקל, יחסית, המונע התערבויות כירורגיות מורכבות ולא נעימות.

פתרון מושלם במקרים מורכבים

ישנם לא מעט מטופלים שנאלצו לוותר על הליך של השתלת שיניים, שכן סבלו ממחסור בעצם הלסת העליונה. שתלים זיגומטיים פותחים בפניהם אפשרות זו, ובמיוחד כשמדובר בהשתלת שיניים כפתרון אסתטי. הטיפול בשתלים אלה משיג תוצאות גבוהות מאד (מדובר בהצלחה של 95 אחוזים) ואין צורך בהרדמה מלאה. ההליך מבוצע תחת הרדמה מקומית בלבד. במסגרתו מחזירים את עצם הלסת העליונה לתפקוד יעיל יותר בפה ויוצרים מראה אסתטי מושלם. ההליך עצמו מבוצע, כאמור, אך ורק על ידי רופאי שיניים מנוסים ומקצועיים, רופאי שיניים בעלי ידע רב בתחום השתלות שיניים, כאלה שמכירים היטב את החידושים הרבים בתחום ויודעים כיצד להשתמש בשתלים זיגומטיים במקרים בהם שתלים דנטליים אחרים אינם מתאימים.

השאירו לנו הודעה

ביקור במרפאה שלנו

קבל הצעת מחיר