שעות פתיחה

א-ה - 08:00-20:00

התקשר אלינו

09-9581845

השתלות שיניים ביום אחד

אבחון ,צילום CT ותכנון ממוחשב להשתלה מדוייקת ללא עלות.

הרמת סינוס

הרמת סינוס

אחת ההמצאות הכי גדולות בתחום רפואת השיניים והרפואה בכלל היא השתל הדנטלי. מאז המצאתו, השתל הדנטלי פותר בעיות רבות כמו: שיניים תותבות שאינן ״יושבות״ טוב, מחסור בשיניים ובסיס לכתרים. יחד עם הקידמה בתחום הרפואה, השתל הדנטלי יכול לעזור לנו רק במידה ומצוייה כמות עצם מספקת בלסת שלנו.
במילים פשוטות: במידה וספיגת העצם שלנו גבוהה, הלסת והחניכיים לא יקלטו את השתל הדנטלי והשתל לא יוכל להחזיק את מבנה השן שהרכבנו עליו.
בדיוק עבור מטרה זו קיים תהליך הרמת הסינוס.

מה היא הרמת סינוס ומי צריך אותה ?

בהליך הרמת סינוס אנו בעצם מעבים את העצם בתוך חלל הסינוס באופן שיאפשר לה לקלוט את השתל הדנטלי בצורה הטובה ביותר. התהליך גם קרוי – השתלת עצם
את הליך הרמת הסינוס ניתן לבצע בשתי דרכים: הרמת סינוס פתוחה או הרמת סינוס סגורה.

הרמת סינוס פתוחה מתבצעת במטופל אשר כמות העצם ה״חסרה״ פחותה מ-5 מ״מ. בהליך זה אנו בעצם פותחים ״חלון״ מצד חלל הפה ומחדירים את תחליף העצם לתוך חלל הסינוס, כאשר הוא מונח על ריצפת הסינוס.
הרמת סינוס סגורה, לעומת זאת, מתבצעת מחלל הפה עצמו ולא מהצד. אנו דוחסים את תחליף העצם דרך פתח צר הרכס העצם, ושם למעשה אנו נבריג את השתל לתוך עצם הלסת.

הרמת סינוס פתוחה, נחשבת להליך כירורגי פשוט יותר, ובמקרים רבים נוכל לבצע את ההליך הזה תוך כדי החדרת השתל למקומו.

הרמת סינוס חייבת להתבצע על ידי מומחה!

היות וההליך מורכב, דורש גירוי עצם הלסת ו״הצמחה״ של עצם חדשה על מנת שתחזיק את השתל- בצעו הרמת סינוס פתוחה או הרמת סינוס סגורה רק אצל מומחה חניכיים, מומחה פה ולסת או מומחה שיקום הפה. המומחה אשר תבחרו חייב להיות אחד שעבר הכשרה כירורגית מתאימה לביצוע הרמת סינוס.

במידה והרמת הסינוס מורכבת, חשוב שתבחרו את המומחה אשר ייתן לכם שקט נפשי וליווי לאורך כל התהליך- מההרמה עצמה ועד לשיקום של הפה. בעת התייעצות אצל מומחה וודאו כי הוא מכין עבורכם תכנית לשיקום הפה ולוקח בחשבון את כל הפרמטרים הקליניים וההליכים שהוא צריך לבצע, מהרמת הסינוס, להחלמה ולהתקנת השתל. המומחה שבחרתם יבצע צילום CT לפני התחלת הטיפול אשר יבהיר אם יש צורך לבצע הרמת סינוס פתוחה או הרמת סינוס סגורה.

וודאו כי סיפרתם למומחה אשר מטפל בכם על כל הפרעה קיימת בסינוסים. היות וההליך משלב שני עולמות אנטומיים (חלל הפה וחלל הסינוס), חשוב שתחלקו עם הרופא שבחרתם מידע על אלרגיות קיימות, או היסטוריה רפואית הקשורה בסינוסים. מידע זה יכול לספק למומחה את היכולת לבצע את ההליך בזמן הטוב ביותר. כך למשל, אנשים בעלי אלרגיות עונתיות, אולי יעדיפו לדחות את הרמת הסינוס לתאריך בו הם לא חווים מתקפות אלרגיה, שיאפשר להם לקלוט את חומר העצם החדש בצורה הטובה ביותר.

הדגש בטיפול הוא תקשורת טובה!

במרפאה של ד״ר מירון תקבלו את המענה הטוב ביותר להליך הרמת סינוס. הטיפול הצמוד שלנו חשוב היות ותחליף העצם שיוחדר ללסת שלכם יכול להידחות על ידי הגוף, והרופא שלכם חייב להיות קשוב לכל תלונה על תופעת לוואי שיכולה לרמז על כך שההליך לא התקבל טוב בגוף שלכם.

עם שנים של ניסיון בשתדלים דנטליים, הרמת סינוס פתוחה, הרמת סינוס סגורה ושאר טיפולים כירורגיים- יש לנו את היכולת והידע להתמודד עם סיבוכים אשר עלולים לצוץ מההליך, ולהפוך כל מטופל לסיפור הצלחה.
אין סיבה שמחסור בעצם בלסת יוריד לכם את החיוך מהפנים- בשביל זה יש את ד״ר מירון ואת הרמת הסינוס!

השאירו לנו הודעה

ביקור במרפאה שלנו

קבל הצעת מחיר