שעות פתיחה

א-ה - 08:00-20:00

התקשר אלינו

09-9581845

השתלות שיניים ביום אחד

אבחון ,צילום CT ותכנון ממוחשב להשתלה מדוייקת ללא עלות.

מהי השתלת שיניים בזאלית

מהי השתלת שיניים בזאלית

רפואת השיניים מציעה כיום מענה לבעיות שונות, המתבססות על טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות מאד. השתלת שיניים בזאלית היא אחד מהטיפולים הנפוצים והמבוקשים כיום ולא בכדי. מדובר בטיפול מודרני חדשני, המציע פתרון לכל אלה, הזקוקים להשתלם שיניים שאיננה תלויה במצבה של העצם עצמה. לעיתים אף ניתן לבצע אותה גם במטופלים מחוסרי עצם. ההשתלה מבוצעת על ידי רופאי שיניים, המתמחים בכך, והיא ללא ספק השתלה משנה חיים!

כיצד זה נעשה

במקרים של מחלות חניכיים חמורות, השתלת שיניים היא הליך בלתי נמנע לרוב. מחלות אלו משפיעות לא מעט על איכות החיים וגם על התזונה, מה שמוביל באופן ישיר לבעיות בריאות רבות, הנובעות בשל חסכים במקורות תזונה ראויים. צעירים וגם מבוגרים מגיעים למרפאות השיניים כדי לקבל מענה לבעיה, שלא תמיד מבטיחה להם פתרון נוח ויעיל. במקום לבחור בשיניים נשלפות, אפשר לבחור בהליך של השתלת שיניים בזאלית, המתאים לכל מי שזקוק להשתלת שיניים ללא קשר למצבה של עצם הלסת. ההליך מתייחס למספר נקודות שונות בלסת התחתונה או העליונה (או בשתיהן), שבהן ניתן לבצע את ההשתלה. מנקודות אלו שולחים כמעין תושבות, המדומות את הזוויות של השיניים בפה. הפרוצדורה עצמה אורכת קרוב ל – 7 שעות, יותר או פחות בהתאם למספר ההשתלות הנדרשות.

השתלת שיניים חדשנית זו מתאימה כאמור במקרים של פגיעה ממשית בעצם הלסת או במקרים בהם אין עצם כלל. הסובלים ממחסור בעצם הלסת או אפילו מעצם דקה מדי נאלצים להתמודד עם לא מעט קשיים אך בעיקר עם הפחד שמא השיניים ישתחררו או יישלפו ממקומן. השתלת שיניים בזאלית כוללת בניית עצם והשתלת השן החדשה. ההליך עצמו מתבסס על טכנולוגיית טיפול חדשנית ומציע לא מעט יתרונות, אך גם כמה חסרונות. זו גם הסיבה מדוע חשוב להיוועץ עם רופא שיניים מומחה לפני ביצוע ההליך ולבחון לעומק את אופן השפעתו ומידת התאמתו למטופל. כדי למזער נזקים ולהבטיח את הצלחתו של הטיפול, מוצעת כיום השתלת שיניים בזאלית המתבססת על שיטה ייחודית, שפותחה בצרפת לפני כשני עשורים.

חשוב לדעת

מטופלים הסובלים ממחלות שיניים וממחלת האוסטאופורוזיס ייתכן ויצטרכו לחפש הליך טיפולי אחר, שכן השתלה באופן זה פחות מתאימה להם. לעומתם, הסובלים ממחלת הסוכרת יכולים לבחור בהשתלה כזו וליהנות מיתרונותיה הרבים. חשוב לפנות אך ורק למומחים בתחום ולקחת בחשבון את מצבו הרפואי של המטופל המועמד להשתלת שיניים בהתאם לטכנולוגיה חדשנית זו.

השאירו לנו הודעה

ביקור במרפאה שלנו

קבל הצעת מחיר